Gıda Sektörü

FSSC 22000 FOOD/ GIDA ÜRETİCİLERİ

Mükemmel Hizmet Kusursuz Sistem
Başlık

FSSC 22000 FOOD/ GIDA ÜRETİCİLERİ


FSSC 22000 NEDİR?

Büyüyen bir nüfusa sahip olan bu dünyada, uygun fiyatlı, güvenli ve kaliteli ürünlere olan ihtiyaç artmaktadır. Ayrıca, bu ürünlerin sosyal ve çevresel olarak sorumlu bir şekilde üretilmesi konusunda müşterilerin daha fazla farkındalığı var. Bu ihtiyacı karşılamak için FSSC 22000, tüketim ürünleri endüstrisine güvenilir bir marka güvence platformu sunar.

GFSI tarafından tanınan FSSC 22000, bir kuruluşun Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini sertifikalandırmaya odaklanmasından dolayı diğer gıda güvenliği sertifikasyon sistemlerinden ayırır.
 
FSSC 22000 FOOD/  GIDA ÜRETİCİLERİ
Risk bazlı bir gıda güvenliği yönetim sistemi olan FSSC 22000, gıda güvenliği tehlikelerini kontrol altına almak, riskleri en aza indirmek ve güvenli gıda üretimini sağlamak için etkin bir yönetim sağlayan üçüncü taraf sertifikalandırma yoluyla bu zorluğun üstesinden gelmek için sağlam bir çözüm sunar. Uluslararası standartları kullanarak; Gıda güvenliği yönetimi için ISO 22002-1 ile birlikte ISO 22000, gıda üretimi için ön koşul programları, sertifikasyon için ek FSSC 22000 gereklilikleri ile birlikte tüm dünyada yüksek kaliteli hizmet sunar.
 
FSSC 22000, ISO 22000 çerçevesi ile, gıda güvenliği yönetim sisteminizin, ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetimi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi veya ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimini içerebilecek diğer risk bazlı yönetim sistemleriyle entegrasyonuna da izin verir. 
 
FSSC 22000 Sertifikasyonu gıda imalat ve tedarik zincirine birçok fayda sunabilir.
 
*Tedarik zincirinin tamamını kapsayan esnekliğe sahip, risk bazlı bir Gıda Güvenliği Yönetim *Sistemi için Uluslararası Sertifika Programıdır.
*Global Gıda Güvenliği Girişimi (GFSI) tarafından tanınmıştır.
*Codex Alimentarius'un HACCP İlkelerini içeren uluslararası standardı ISO 22000 (Gıda *Güvenliği Yönetim Sistemleri için), FSSC 22000 ek gereklilikleri ile birlikte ISO / TS 22002-1 (gıda üretimi için sektöre özel ön koşul gereksinimi) içermektedir.
*Uluslararası ISO 22000 Standardının kullanımıyla sağlanan gıda tedarik zinciri boyunca şeffaflığı arttırır.
*İlgili yasal gerekliliklere bağlılık gerektirir.
Danışmanlık Hizmet Teklifi Forumu
Başlık
Ad Soyad
Firma Adı
İlgilendiğiniz Standart
İlgilendiğiniz Hizmet
Telefon
E-mail
Mesajınız
Güvenlik Kodu


Eğitim Teklifi Forumu
Başlık
Ad Soyad
Firma Adı
İlgilendiğiniz Standart
İlgilendiğiniz Hizmet
Telefon
E-mail
Mesajınız
Güvenlik Kodu


İç Denetim Hizmet Teklifi Forumu
Başlık
Ad Soyad
Firma Adı
İlgilendiğiniz Standart
İlgilendiğiniz Hizmet
Telefon
E-mail
Mesajınız
Güvenlik Kodu